KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB

KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Instalimi fireplace, Kapsulë, zjarrit, Makineri, pajisje, Ndërtimi, pasurive të patundshme +8

Bangų g. 22A
LT-91251, Klaipėda, Lituani
+370 46256 300
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 300637384
Kodi vat: 100003324712
Ss code siguruesi: 963216
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-IV 8:00-17:30
V 8:00-17:00
VI 9:00-13:00

Degët

KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB salonas
J. Basanavičiaus g. 37, LT-03109
Vilnius, Lituani
rodyklė
KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB gręžimo darbai
Bangų g. 22A, LT-91251
Klaipėda, Lituani
rodyklė
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi KAD NEBŪTŲ ŠALTA, UAB Karte biznesi